Zimné olympijské hry 2018: Víťazi štvorhry majú neuveriteľnú prezývku

$config[ads_kvadrat] not found

THE WINTER CHERRY / Зимняя вишня

Anonim

Nemecko vyhralo Rakúsku, aby si vyžiadalo zlatú medailu v záverečnom finále olympijských hier. Tobias Wendl a Tobias Arlt, prezývaní „Bayern Express“, majú závideniahodné priateľstvo, ktoré svieti na ihrisku aj mimo neho.

Všimnite si prosím, že tento príbeh bol publikovaný pred prezentáciou primetime na NBC, a preto obsahuje spoilery.

Dvojica skončila obe beží len jednu minútu, 31.679 sekúnd. Druhé miesto rakúskeho tímu Petera Penza a Georga Fischlera skončili na vrchole o 0,106 sekundy. Tretie miesto obsadili nemecký Toni Eggert a Sascha Benecken.

Wendl a Arlt majú neuveriteľné množstvo spoločné. Okrem zdieľania toho istého krstného mena sa obidva narodili v júni 1987, a to ako zoznam motocyklov, snowboarding a lezenie medzi ich záľuby. Obaja začali šport v mladom veku, pričom Arlt súťažil, keď bol len štyri a Wendl o pár rokov neskôr v roku 1993. Wendl je tiež kmotrom jednej z dvoch dcér Arlt, Sofie.

„Vieme, že ak ten druhý nevykonal dobre a keď je jeden z nás naštvaný druhým,“ hovorí Arlt vo svojej oficiálnej biografii. „Toto sa čas od času určite stáva. Necháš toho druhého na pol dňa v pokoji a potom je všetko dobré. “

Pár zdieľajú spoločný účet Instagramu, kde udržujú svet v aktuálnom stave s ich antikou:

Sind gerade auf dem Weg Winterberg und Tobi träumt schon vom ersten Weltcup Rennen am Samstag 😴😄 # schlafmütze #wirlebenwinter #royalbavarian

Príspevok zdieľaný Tobiasom Wendlom - Tobias Arlt (@ tobias_wendl.tobias_arlt)

Dokumentujú aj svoj život na Twitteri:

sme mali nejakú zábavu na víkend:) pic.twitter.com/BxibN7EggL

- Wendl / Arlt (@ WendlArlt) 20. máj 2013

Dokonca aj keď sú na ľade, urobia chvíľku, aby sa na kameru zacvakli:

Erster Sieg dieser Saison zum Abschluss im Sprintwettbewerb 🥇👍🏻 Danke für 's Daumendrücken! Weiter geht nach Altenberg 🚗💨 #wirlebenwinter #winterfans #bioteaque #titanjourney #wimmercarbontechnik # sportzahnärzte

"Sme ako rodina, naozaj sme si navzájom rozumeli - možno lepšie ako iné športové disciplíny," povedal Wendl v zápasoch v Soči dva roky predtým, kde tiež získali zlato.

Víťazstvo v stredajšej sezóne dáva silnú pozíciu nemeckým olympijským hrám pre štvrtkovú akciu, kde pretekárska súťaž družstiev vidí 13 skupín pretekajúcich proti sebe.

"Toto poskytne Nemecku veľa dôvery v tímovom preteku," povedal John Jackson, dvojnásobný olympijský bobový buldozér, počas pôsobenia BBC. "Vieme, že Nemecko ovláda luge."